zoom_out_map

Filtračný kôš na lístie

Filter na lístie do vnútra nádrže

Výška 240 mm

Priemer 300 mm

Pripojovacie potrubie 110/125/160 mm

100,00 €
S DPH
Priemer rúry prívodného potrubia
  • 110mm
  • 125mm
  • 160mm
Množstvo

  Investujete do kvality!

Nádrže majú Slovenské technické posúdenie SK TP 20/0029, pre ich použite podľa ISO 75 0905.

  Dodacia doba

Dodacia doba na objednávku je maximálne 10 prac. dní.

  Nakupujete bezpečne

Bezpečná platba prevodom na účet alebo v hotovosti pri prevzatí.

  Stále si nie ste istý?

Ak máte stále nejasnosti o produkte či jeho použití, kontaktujte nás prosím.

Použitím filtra dažďovej vody na konci potrubia v nádrži sa zamedzí splavovaniu nečistôt ako napríklad lístie, ihličie a iné pevné častice do nádrže. Ochránite tým pred poškodením predovšetkým čerpadlo. Uskladnená voda bude čistejšia a dlhšie použiteľná vďaka absencií hnijúcich zvyškov listov. Je určený pre strechy s rozmerom do 200 m2.

Zapojenie a údržba filtračného koša:

Prvý kus potrubia nastrčte do nádrže tak, aby končilo pod revíznym otvorom nádrže. Ak je dĺžka rúry väčšia ako pol metra, kôš musíte pripevniť k nádrži tak, aby pri naplnení neprehýbalo prívodné potrubie. Hrdlo filtra sa potom jednoducho nasadí na koniec prívodného potrubia. Pri čistení jednoducho povolíte krídlovú maticu a filtračný kôš vytiahnete cez revízny otvor z nádrže. Kôš vysypte a prepláchnite slabým prúdom vody. Na záver natiahnite tesniacou gumou naspäť na hrdlo a pritiahnite krídlovú maticu. Filter doporučujeme čistiť aspoň raz za tri mesiace.

Špecifické referencie