zoom_out_map

Prietokový filter

Výrobca: ZSN s.r.o.

Farba: natur (Biela)

Materiál: PP-C

Rozmer šxdxv : 40x120x100 cm

Množstvo

  Investujete do kvality!

Nádrže majú Slovenské technické posúdenie SK TP 20/0029, pre ich použite podľa ISO 75 0905.

  Dodacia doba

Dodacia doba na objednávku je maximálne 10 prac. dní.

  Nakupujete bezpečne

Bezpečná platba prevodom na účet alebo v hotovosti pri prevzatí.

  Stále si nie ste istý?

Ak máte stále nejasnosti o produkte či jeho použití, kontaktujte nás prosím.

Jazierkový prietokový filter vyrábaný na zákazku podľa požiadavok zákazníka. Filter bol navrhnutý aby mohol byť umiestnený pod vodnou hladinou a tým pádom už na záhrade nezaberal ďaľšie miesto. Filtrácia prebieha prietokom vody cez filtračné kartuše a kôš naplnený filtračným médiom, ďalej je voda upravovaná UV žiarením.  Cirkluláciu vody zabezpečuje výkonné ponorné čerpadlo. Filter sa dá otvoriť, vyčistiť a vymeniť náplne. V cene je zahrnutý iba samotný filter s poklopom a vnútorným košom, vývodová rúra popr. aj prívodná rúra. Čerpadlo a filtračné náplne v cene zahrnuté nie sú.

Filter individuálne prispôsobíme podľa vašich požiadavok (rozmer, funkcia, prepážky) a čerpadla, prítoku prípade odtoku. 

Špecifické referencie