Viete mi to aj doviezť?

Áno, dopravu zabezpečujeme vlastnými vozidlami v cene 0,5€ s DPH za km trasy Beluša- Vaše bydlisko. Pri objednávke viacerých kusov sa platí iba jedna cena dopravy. Je možný aj osobný odber.

Nevidím na nádrži žiadne vystuženie, neprepadne sa?

Vystuženie ako aj hrúbky použitých materiálov na nádrže aj šachty prepočítal statik. Nádrže sú vystužené z vnútra na plášti aj strope. To zabezpečuje ich pevnosť, odolnosť a dlhodobú stabilitu. Nádrže takisto vo väčšine prípadov nie je potrebné obetónovať alebo inak dodatočne vystužiť. Obsýpajú sa štrkom jemnejšej frakcie 4/8 alebo 8/16.

Má nádrž od ZSN všetky potrebné papiere?

Ku každej nádrži alebo šachte z našej ponuky dodávame "Vyhlásenie o parametroch" (doklady ku kolaudácii/schváleniu vodovodnej prípojky,) kde garantujeme vodotesnosť a statickú pevnosť nádrže, pokladničný doklad/ faktúra a návod na osadenie a dlhodobé používanie. Súčasťou je aj pochôdzny poklop.

Ako si vyberiem prechody ?

Kompletný návod ako si vybrať prechody do všetkých typov nádrží alebo šácht sa vám zobrazí po kliknutí sem.

Aký objem nádrže potrebujem?

Pri návrhu domu by mal objem vypočítať projektant. Ale čo pri rekonštrukcii? Potrebný objem septiku závisí na viacerých premenných a to:

-počet obyvateľov domácnosti

-priemerná denná spotreba vody jedného obyvateľa

-časový interval, ako často chceme nádrž vyprázdniť

 Denná spotreba vody závisí od napojených zariadení ako sú WC, umývadlá, vaňa alebo sprcha, kuchyňa,  umývačka riadu a iné a preto priemerná denná spotreba vody bude v obývanej domácnosti odlišná ako pri víkendovom zariadení či chate. V domácnosti počítame v priemere so spotrebou vody od 100-150l deň/uživaťeľ a na chate od 40-80l deň/uživaťeľ.